Jubilāri un olimpiāžu dalībnieki

Apsveicam olimpiāžu uzvarētājus 2017./2018.m.g.

Skolas olimpiādes rezultāti  matemātikā

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

5.klase

Lueta Laura Meldere

2. vieta

 

Jana Martinova

3.vieta

 

Yuliia Odincova

Atzinība

 

Anastasiia Rizhko

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

6.klase

Anastasija Rima

2. vieta

 

Anastasija Burmistrova

3.vieta

 

Arina Virvinska

Atzinība

 

Daniils Chumaks
Jeva Nekrich

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

7.klase

Valdemārs Staņislavs Brenners

2. vieta

 

Timurs Vahitovs

3.vieta

 

Darja Sonnova

Atzinība

 

Filips Kalniņš

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

8.klase

Jekaterina Šefere

2. vieta

 

Ņikita Topoļskis

3.vieta

 

Andrejs Kuzņecovs

Atzinība

 

Milana Kiseļova

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

9.klase

Roman Fedorchuk

2. vieta

 

Elizabete Rungenfelde

3.vieta

 

Konstantins Horosteckis

Atzinība

 

Oleksii Serbinenko

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

10.klase

Aleksejs Kvjatkovskis

2. vieta

 

Jveta Istjagina

3.vieta

 

Edgars Nikolajevs

Atzinība

 

Narajana Nusbauma

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

11.klase

Anastasija Vasečko

2. vieta

 

Aigars Mamzurenko,

Vsevolods Suhins

3.vieta

 

 

Atzinība

 

Anzhelika Urbanska

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

12.klase

Larysa Karsayeva

2. vieta

 

Andrejs Mihaiļuks

3.vieta

 

 

Atzinība

 

 

Eksakto mācību priekšmetu komisijas vadītāja  Ludmila Aronsone

Skolas olimpiādes rezultāti  bioloģijā

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

8.klase

Jekaterina Šefere

2. vieta

8.klase

Elīza Aija Meldere

2. vieta

8.klase

Kristofers Semjonovs

3.vieta

8.klase

Aleksandra Ņikiforova

Atzinība

8.klase

Ramona Melnbārde

Atzinība

8.klase

Oleksandr Stepchyn

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

9.klase

Sofiya Sudeykina

2. vieta

9.klase

Elizabete Rungenfelde

3.vieta

9.klase

Anna Deņisova

Atzinība

9.klase

Oleksii Serbinenko

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

10.klase

Narajana Nusbauma

2. vieta

10.klase

Samanta Šillere

3.vieta

10.klase

Diāna Stognija

Atzinība

10.klase

Iveta Istjagina

Vieta

Klase

Skolēns

Atzinība

11.klase

Anastasija Vasečko

Bioloģijas skolotāja Ineta Rumpe

Skolas olimpiāde rezultāti  angļu valodā

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

2.kl.

Emīlija Emma Kļava

Rems Mutjanko

Anna Marija Petrišina

2. vieta

2.kl.

Jasna Berzina

Makars Juščenko        

Ņikita Smuška

3.vieta

2.kl.

Mariama Meļņičuka

Matvejs  Šilovs

Marina Srednia

Atzinība

2.kl.

-

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

3.kl.

Nora Džumā

2. vieta

3.kl.

Kirils Bekrenovs

3.vieta

3.kl.

Odrija Everita Klints

Atzinība

3.kl.

Evelīna Anastasija Brennere Marija Gospodara      

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

4.kl.

Dairis Lamberts

2. vieta

4.kl.

Ruslana Kručkeviča

3.vieta

4.kl.

Emīlija Roga

Atzinība

4.kl.

Artūrs Ričards Kuncevičs

            Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

5.kl.

Darja Kurmangalijeva

2. vieta

5.kl.

Daniels Trušelis

3.vieta

5.kl.

Jana Martinova
Aleksandra Sofija Skļara

Atzinība

5.kl.

Lueta Laura Meldere

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

6.kl.

Elizabete Helēna Štolca

2. vieta

6.kl.

Daniils Čumaks

3.vieta

6.kl.

Leo Aleksandrs Štolcs
Sofja Sitņikova
Arina Virvinska

Atzinība

6.kl.

-

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

7.kl.

Valdemārs Staņislavs Brenners Timurs  Vahitovs  
Sergejs Rižko

2. vieta

7.kl.

Filips Kalniņš

3.vieta

7.kl.

Artjoms Besedins

Atzinība

7.kl.

Vladlens Merkuļjevs

Angļu valodas skolotājs Ģirts Leilands

Skolas olimpiādes rezultāti ukraiņu valodā

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

6.klase

Anastasiia Burmistrova

1. vieta

 

Valērija Ivanova

2. vieta

 

Daniil Chumak

3.vieta

 

Ieva Nekriach

3.vieta

 

Arina Virvinska

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

7.klase

Valeriia Filippova

1. vieta

 

Darja Sonnova

2.vieta

 

Timurs Vahitovs

3.vieta

 

Serhii Rizhko

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

9.klase

Elizabete Rungenfelde

2. vieta

 

Sofiya Sudeykina

3. vieta

 

Liubov Podrez

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

11.klase

Aļisa Ļeksunova

2. vieta

 

Yevhenii Shvets

2.vieta

 

Anzhelika Urbanska

3.vieta

 

Anastasija Vasečko

Ukraiņu un krievu  valodas un literatūras skolotāja  Irina Krūze

Skolas olimpiāde rezultāti ukraiņu valodā

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

8. klase

Jekaterina Šefere

2. vieta

 

Andrii Kostiuk

3. vieta

 

Andrii Kuznetsov

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

10. klase

Iveta Istjagina

2. vieta

 

Mariya Storozhuk

3. vieta

 

Vlada Druzhynina

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

12. klase

Larisa Karsayeva

2. vieta

 

Andrejs Mihaiļuks

    
Ukraiņu
, krievu valodas un literatūras skolotāja Anna Stepanova

Skolas olimpiāde rezultāti  ukraiņu valodā

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

5.klase

Anastasiia Marchenko

2. vieta

 

Jana Martinova

3.vieta

 

Anna-Emīlija Samarska

Atzinība

 

Yuliia Odyntsova

Anastasiia Rizhko Daniels Trušelis

Ukraiņu valodas un literatūras skolotāja Halyna Kram

Skolas olimpiādes rezultāti latviešu valodā

Vieta

Klase

Skolēns (kas?)

1. vieta

5.klase

Lueta Laura Meldere

2. vieta

 

Daniels Trušelis

2. vieta

 

Jūlija Odincova

3.vieta

 

Jana Martinova

Atzinība

 

Anastasija Risho

Atzinība

 

Darja Kurmangalijeva

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Ināra Boka

Skolas olimpiādes rezultāti latviešu valodā

Vieta

Klase

Skolēns

3.vieta

10.klase

Narajana Nusbauma

Iveta Istjagina

Atzinība

 

Veronika Majorova

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

9.klase

Elizabete Rungenfelde

2. vieta

 

Sofija Sudeikina

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

8.klase

Jekaterina Šēfere

Ramona Melnbārde

2. vieta

 

Polīna Žarkova

Kristofers Semjonovs

Elīza Meldere

Ērika Kivlāne

Atzinība

 

Jaroslavs Jakimčuks

Aleksandra Ņikiforova

Vieta

Klase

Skolēns

3.vieta

7.klase

Timurs Vahitovs

Darja Sonnova        

Atzinība

 

Vladlens Merkuļjevs

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Ingrīda Lasinska

Skolas olimpiāde rezultāti latviešu valodā

          Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

6.klase

Sofja Sitņikova

1. vieta

6.klase

Arina Virvinska

2. vieta

6.klase

Anastasija Rima

3.vieta

6.klase

Līga Elizabete Liepiņa

Atzinība

6.klase

Diāna Galkina

 

6.klase

Daniil Chumak

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

11.klase

Aigars Mamzurenko

2. vieta

11.klase

Aļisa Ļeksunova

3.vieta

11.klase

Anzhelika Urbanska

Atzinība

11.klase

Iļja Jankovs

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

12.klase

Raivis Reimanis

2. vieta

12.klase

Andrejs Mihaiļuks

3.vieta

12.klase

Jelizaveta Šlikova

Atzinība

12.klase

Vsevolods Gniteckis

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Solvita Suhanova

Skolas olimpiāde rezultāti angļu valodā

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

10.klase

Storozhuk Mariya

2. vieta

10.klase

Nikogosovs Ļevs

3.vieta

10.klase

Majorova Veronika

Atzinība

10.klase

Druzhynina Vlada

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

11.klase

Mamzurenko Aigars

2. vieta

 

-

3.vieta

11.klase

Leksunova Aļisa

Atzinība

 

-

Vieta

Klase

Skolēns

1. vieta

12.klase

Karsayeva Larysa

2. vieta

12.klase

Gniteckis Vsevolods

3.vieta

 

-

Atzinība

 

-

 Angļu  valodas un literatūras skolotāja  Viktorija Kazanovska


 

1) Apsveicam dzimšanas dienā !

 

 

5.klasē: -

6.klasē: -

7.klasē: -

8.klasē: -

9.klasē: -

10.klasē: -

11.klasē: -

12.klasē: -

Skolotājus un skolas darbiniekus: -

 

Muzikālais apsveikums


 

Laipni lūgti!

 
           
 
 
       

   Jūs esat apmeklētājs.  © 1024x768